sobota, 27 listopad 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Miło nam poinformować, że klasa 7a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Męcince dołączyła do PROGRAMU EDUKACYJNEGO “Być jak Ignacy”, który organizowany jest przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Patronatem medialnym tego przedsięwzięcia jest Polskie Radio da Vinci, natomiast patronatem honorowym jest Minister Edukacji Narodowej.

Celem programu jest popularyzacja polskiej nauki oraz pielęgnowanie pamięci o wybitnych, polskich naukowcach. Uczniowie wierzą w to, że nauka może zmienić świat, a wynalazki pomagają ludziom żyć lepiej. Doskonałym przykładem jest postać Ignacego Łukasiewicza - wielkiego, polskiego wynalazcy, pioniera przemysłu naftowego nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To właśnie on poprowadzi uczniów naszej szkoły szlakiem pełnych tajemnic, niezwykłych ciekawostek, a także zadań, o których będziemy Was systematycznie informować.

Trzymajcie kciuki za klasę 7a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Męcince, wierzymy, że uda im się prawidłowo rozwiązać wszystkie zadania i zdobędą tytuł Naukowej Szkoły Ignacego lub tytuł Szkoły Roku.

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie